10 lat AIR Golf Club Ostrów Wielkopolski 2014-2024

Serdecznie zapraszamy do wspólnego świętowania 10-lecia AIR Golf Club Ostrów Wielkopolski! Z tej wyjątkowej okazji organizujemy spotkanie golfowe pełne atrakcji. Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 25 maja, o godzinie 14:00 oraz w niedzielę, 26 maja, o godzinie 10:00.

Sobota, 25 maja

Rozpoczynamy grę od godziny 14:00 do około 16:00, podczas której odbędą się konkursy:

  • Longest Drive
  • Closest the Line/Hole

    Na najlepszych graczy czekają medale oraz piłeczki golfowe. Dodatkowo zapraszamy do udziału w konkursie puttowania. Całość zakończymy poczęstunkiem.

Niedziela, 26 maja

Od godziny 10:00 rozegrany zostanie turniej golfowy. Po zakończeniu turnieju, od godziny 12:00 zapraszamy na Dzień Otwarty, podczas którego będzie można bliżej poznać nasz klub oraz skorzystać z licznych atrakcji.

Zgłoszenia prosimy przesyłać za pośrednictwem naszej strony internetowej.

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji do wspólnej zabawy i sportowej rywalizacji! Czekamy na Was z niecierpliwością.

Do zobaczenia na polu golfowym!

Z wyrazami szacunku,
AIR Golf Club Ostrów Wielkopolski

Turniej klubowy 17-18.06.2023 r.

Szanowni Golfiści!

Zapraszamy Was na turniej golfowy, który odbędzie się w dniach 17 i 18 czerwca. To wyjątkowa okazja, aby wziąć udział w ekscytującej rywalizacji na naszym urokliwym polu golfowym.

Turniej jest otwarty dla graczy o różnym poziomie umiejętności, więc niezależnie od tego, czy jesteście doświadczonymi zawodnikami czy dopiero zaczynacie przygodę z golfem, zachęcamy do zgłoszenia swojego udziału.

W trakcie dwóch dni rywalizacji będziecie mieli okazję zmierzyć się z innymi pasjonatami golfa, wymieniać doświadczenia i budować nowe przyjaźnie. Po zakończeniu, czekać będzie na Was uroczysta ceremonia wręczenia nagród, gdzie uhonorujemy najlepszych zawodników.

Dołączcie do nas i bądźcie częścią czegoś wyjątkowego!

Z poważaniem, Zespół Organizacyjny

Dni otwarte w golfa 2023

Serdecznie zapraszamy na nasze dni otwarte, które odbędą się 17 i 18 czerwca. Bez względu na Twój wiek, to doskonała okazja, aby spróbować swoich sił w tej pięknej grze. Zajęcia będą poprowadzone przez doświadczonych członków Air Golf Club z Ostrowa Wielkopolskiego. Będą oni z przyjemnością dzielić się swoją wiedzą i umiejętnościami, pomagając Ci na każdym etapie nauki. Przyjdź i dołącz do naszej golfowej społeczności!

Nie zapomnij zarezerwować swojego miejsca i przygotuj się na fantastyczną przygodę w świecie golfa. Do zobaczenia!

Nauka gry w golfa

Nauka gry w golfa dzieci i młodzieży z niepełnosprawnościami z Zespołu Szkół Specjalnych im. Janusza Korczaka w Ostrowie Wielkopolskim — październik 2021 r.

Odwołanie turnieju

Niestety turniej z wiadomych względów nie odbył się. Rozegramy go w późniejszym terminie. Zlodowacenie ustępuje, więc od 4 maja 2020 zapraszamy na nasze pole. Pamiętajcie o maskach.

Turniej o puchar Wójta gminy

Rozpoczynamy sportową rywalizację w 2020 r na naszym polu. W dniu 19 kwietnia rozegrany zostanie Turniej o puchar Wójta gminy Ostrów Wielkopolski. Udział potwierdzili już członkowie klubów z Kalisza i Konina. Wszystkich kochających golfa zapraszamy do udziału.