O Klubie

Nasz AIR GC OSTROW wydzierżawia obecnie teren nazwany: MICHALKOW LINKS GOLF COURSE, na którym znajduje się odkryty i zadaszony driving range oraz 6 dołkowe pole treningowe. Lokalizacja pola umożliwia łatwy dojazd autobusem miejskim, samochodem (z centrum miasta 10 min) Wygodna ścieżka rowerowa umożliwia dotarcie również rowerem.

W naszej działalności skupiamy się na popularyzacji golfa wśród dzieci i młodzieży. Przy współpracy z Oddziałem Kardiologicznym Ostrowskiego Szpitala propagujemy działanie pro zdrowotne w ramach grupy Cardio Golf.

Współpracujemy z innymi klubami:

– Gradi Golf – liczne imprezy, m in. w 2019 roku byliśmy organizatorami I Wielkopolskiego Turnieju Międzyklubowego, gdzie uczestnikami były wszystkie zarejestrowane w PZG kluby z Wielkopolski.

– Pierwszy Kaliski Klub Golfowy – doskonała współpraca na wielu polach, między innymi przy organizacji od 2018 roku turniejów KOK: rywalizacja pomiędzy golfistami z Kalisza (K), Ostrowa (O), Konina (K).

– Koniński Klub Golfowy, który od wielu lat jest naszym bliskim partnerem golfowym.

Członkami AIR GOLF CLUB OSTROW może zostać każdy, w każdym wieku.

Klub organizuje cyklicznie dni otwarte.
O terminach będziemy informować na stronie klubu.
Instruktaż prowadzą doświadczeni klubowicze.